Join a World

JORVIK - VIKING WARS

LIFE IS FEUDAL: YOUR OWN | SERVER&MOD

Witaj na stronie Jorvik – Wojny Wikingów miejscu poświęconemu grze Life is Feudal: Your Own, w której to wcielasz się w postać wikinga i próbujesz przetrwać. Gra została wydana w 2015 roku i łączy w sobie elementy survivalu, craftingu oraz posiada niesamowity nordycki klimat.

Life is Feudal: Your Own, to gra wymagająca poświęcenia jej dużo czasu. Nie jest grą łatwą, ale jeśli poznasz jej mechanikę to wciągnie cię na długie godziny, dni a nawet lata. Do dyspozycji masz umiejętności rzemieślnicze oraz militarne, które pomogą ci w przetrwaniu w tych trudnych warunkach. System ograniczonych umiejętności powoduję, że współpraca z innymi graczami jest bardzo ważna. Jak to bywa w życiu, można liczyć na pomoc innych, ale można spotkać się też z niemiłymi sytuacjami.

Nasza społeczność chętnie pomoże ci w pierwszych krokach z grą. Nie zniechęcaj się jeśli w pierwszych minutach gra wyda ci się trudna, twoja cierpliwość opłaci się w postaci satysfakcji zbudowania pierwszego domu, upolowania pierwszej zwierzyny czy nawiązania nowych przyjaźni.

Grę można pobrać na platformie STEAM oraz innych platformach sprzedających gry.  Zachęcamy Cię do dołączenia do tego wspaniałego świata jakim jest Life Is Feudal oraz do dołączenia do naszego serwera gry.

Created by Odin One Eye.